ПРВИ НАСТАВНИ СУСРЕТ ЗА УЧЕНИКЕ ОД 2. ДО 8. РАЗРЕДА БИЋЕ У СУБОТУ 14.СЕПТЕМБРА, А ЗА УЧЕНИКЕ 1. РАЗРЕДА 26. 0КТОБРА 2024. ГОДИНЕ, У ДОГОВОРЕНИМ ТЕРМИНИМА.

• Пријава ученика за упис у школску 2024/25 годину била је електронским путем од 09. до 13. септембра 2024. године.
  • УПИС УЧЕНИКА У А М Ш ТОКОМ ШКОЛСКЕ ГОДИНЕ МОГУЋ ЈЕ САМО У ГРУПЕ КОЈЕ НИСУ ПОПУЊЕНЕ.
  • Било која група у АМШ може да се формира ако се пријави (упише) најмање 13. ученика.
  • Да би дете било уписано потребно је да нам доставите ЧИТКО ПОПУЊЕНУ И ПОТПИСАНУ УПИСНИЦУ.
  • Образац УПИСНИЦЕ, као и остале потребне формуларе, можете преузети са нашег сајта под насловом ЗА РОДИТЕЉЕ-УПИС, или у школи кад почнемо са наставом.
  • На наставу могу долазити само ученици који су претходно пријављени.
  • Све потребне информације родитељи могу добити од наставника који су задужени за одређени разред.
  • Списак наставника је на нашем сајту под насловом ЗА РОДИТЕЉЕ.