• by  • децембар 16, 2023 • ПРЕТХОДНА ОБАВЕШТЕЊА

У СУБОТУ 16. ДЕЦЕМБРА 2023. ГОДИНЕ БИЋЕ

7. НАСТАВНИ СУСРЕТ ЗА УЧЕНИКЕ 1. РАЗРЕДА (ПОЧЕТАК ДРУГОГ КВАРТАЛА),

А 13. НАСТАВНИ СУСРЕТ ЗА УЧЕНИКЕ ОД 2. ДО 8. РАЗРЕДА (ПОЧЕТАК ТРЕЋЕГ КВАРТАЛА).

ДРУЖИЋЕМО СЕ УЗ ЗАДАТКЕ ИЗ ЗАНИМЉИВЕ МАТЕМАТИКЕ И НОВОГОДИШЊИ КВИЗ.

ПРИЈАВА И УПИС У АМШ ТОКОМ ШКОЛСКЕ ГОДИНЕ ЈЕ МОГУЋ САМО У ГРУПЕ КОЈЕ НИСУ ПОПУЊЕНЕ.
    Било која група у АМШ може да се формира ако се пријави (упише) најмање 13 ученика.
    Да би дете било УПИСАНО потребно је да нам на први наставни сусрет доставите ЧИТКО ПОПУЊЕНУ И ПОТПИСАНУ УПИСНИЦУ  којом потврђујете да ћете се придржавати договорених услова за нашу сарадњу. Образац УПИСНИЦЕ, као и остале потребне формуларе, можете преузети са нашег сајта под насловом ЗА РОДИТЕЉЕ/УПИС, или у школи сваке наставне суботе.
    Све потребне информације родитељи могу добити од наставника који су задужени за одређени разред. Списак наставника је на нашем сајту под насловом ЗА РОДИТЕЉЕ.