• Завршно тестирање и завршна свечаност

by  • мај 20, 2014 • Uncategorized, ПРЕТХОДНА ОБАВЕШТЕЊА

У недељу, 18.5.2014.године, одржано је завршно тестирање за ученике од I до VIII разреда.

При крају напорне, али веома успешне школске године и одличних резултата на овогодишњим такмичењима, ученици су још једном показали завидно знање у решавању математичких проблема и задатака.

На завршној свечаности, којој су поред ученика присуствовали и њихови родитељи, баке и деке, подељене су вредне награде, а речено је и да нису сви математичари – такмичари, већ да постоје и они који такође воле математику, али на неки другачији начин, и да њих можемо назвати МАТЕМАТИЧАРИ-РОМАНТИЧАРИ.

На крају, ученицима смо пожелели пријатан распуст, са жељом да се поново видимо у септембру и наставимо лепо дружење са Математиком.