• ТАКМИЧЕЊА

    Чланови Архимедесове математичке школе, сваке школске године, са великим успехом, учествују на многим математичким такмичењима, где су до сада освојили мноштво награда.

    На овој страници можете погледати њихове резултате.

    ************************************************************************************************

    Резултати  чланова МШ“Архимедес“ на општинском такмичењу из Математике за ученике основних школа, школске 2015/2016.године, одржаном 27.02.2016.године

                           

      III разред      IV разред      V разред      VI разред     VII разред     VIII разред

     

    Комплетне резултате за општину Нови Сад, можете погледати и

    преузети на сајту Друштва наставника Математика Нови Сад.

    ************************************************************************************************

    Резултати  чланова МШ“Архимедес“ на окружном такмичењу из Математике за ученике основних школа, школске 2014/2015.године

    4. разред

    Вукашин Ђиновић

    ОШ „Прва војвођанска бригада“, Нови Сад

    I награда

    Софија Зорић

    ОШ „Коста Трифковић“, Нови Сад

    I награда

    Матеј Петрик

    ОШ „23. Октобар“, Ср.Карловци

    II награда

    Бојана Бојанић

    ОШ „Милош Црњански“, Нови Сад

    III награда

    Даница Пантовић

    ОШ „Ђорђе Натошевић“, Нови Сад

    III награда

    Ана Кљајић

    ОШ „Никола Тесла“, Нови Сад

    III награда

    Душан Борчић                    

    ОШ „Петефи Шандор“, Нови Сад                         

    похвала

     5. разред

    Немања Гемовић

    ОШ „Прва војвођанска бригада“, Нови Сад

    II награда

    Тамара Анђушић

    ОШ „Жарко Зрењанин“, Нови Сад

    II награда

    Тони Шкријељ

    ОШ „Бранко Радичевић“, Нови Сад

    II награда

    Витомир Малиновић

    ОШ „Десанка Максимовић“, Футог

    похвала

    Јован Јовановић

    ОШ „Жарко Зрењанин“, Нови Сад

    похвала

    Лара Леко

    ОШ „Ђорђе Натошевић“, Нови Сад

    похвала

    Александар Станковић

    ОШ „Ђорђе Натошевић“, Нови Сад

    похвала

    Даринка  Лончар

    ОШ „Коста Трифковић“, Нови Сад

    учешће

    Вук Вићентић

    ОШ „Коста Трифковић“, Нови Сад

    учешће

    Давид Тот

    ОШ „Иво Андрић“, Будисава

    учешће

    Стефан  Цимбаљевић            

    ОШ „Ђорђе Натошевић“, Нови Сад                                  

    учешће

    Ђина Петровић

    ОШ „Васа Стајић“, Нови Сад

    учешће

    Мили Додош

    ОШ „Соња Маринковић“, Нови Сад

    учешће

    6. разред

    Нина Вучковић

    ОШ „Светозар Марковић Тоза“, Нови Сад

    I награда

    Лука Петковић

    ОШ „Прва војвођанска бригада“, Нови Сад

    II награда

    Анита Грња                     

    ОШ „15. октобар“,   Пивнице                             

    III награда

    Милица Кезуновић

    ОШ „Милош Црњански“, Нови Сад

    III награда

    Миона Пековић

    ОШ „Петефи Шандор“, Нови Сад

    III награда

    Стефан Ђурица

    ОШ „Петефи Шандор“, Нови Сад

    III награда

    Федор Ковачевић

    ОШ „Десанка Максимовић“, Футог

    III награда

    Сандра Планинчић

    ОШ „Мирослав Антић“, Футог

    похвала

    Милета Даутовић

    ОШ „Петефи Шандор“, Нови Сад

    похвала

    Теодора Бечејац

    ОШ „Светозар Марковић Тоза“, Нови Сад

    учешће

    Димитрије Илић                 

    Немања Зекановић

    ОШ „Жарко Зрењанин“, Нови Сад                          

    ОШ „Јожеф Атила“, Нови Сад

    учешће

    учешће

    Тијана Голошин

    ОШ „Јован Поповић“, Нови Сад

    учешће

    Филип Мицић

    ОШ „Васа Стајић“, Нови Сад

    учешће

    Филип Покрић

    ОШ „Јован Поповић“, Нови Сад

    учешће

    7. разред

    Павле Тепавчевић

    Гимназија „Јован Јовановић Змај“, Н.Сад

    I награда

    Радомир Бркић

    ОШ „Жарко Зрењанин“, Нови Сад

    II награда

    Лара Петковић

    ОШ „Прва војвођанска бригада“, Нови Сад

    III награда

    Маша Паунов

    Гимназија „Јован Јовановић Змај“, Н.Сад

    III награда

    Ђорђе Сабатуш

    ОШ „Ђорђе Натошевић“, Нови Сад

    III награда

    Спасоје Брборић

    ОШ „Алекса Шантић“, Степановићево

    III награда

    Јуца Видић

    ОШ „Прва војвођанска бригада“, Н.Сад

    похвала

    Данило Ердељан

    Гимназија „Јован Јовановић Змај“, Н.Сад

    учешће

    Андрија Ницић

    Гимназија „Јован Јовановић Змај“, Н.Сад

    учешће

    Лука Марковић

    ОШ „Ђорђе Натошевић“, Нови Сад

    учешће

    Митар Милинковић

    Гимназија „Јован Јовановић Змај“, Н.Сад

    учешће

    Срђан Апостоловић

    Гимназија „Јован Јовановић Змај“, Н.Сад

    учешће

    8. разред

    Игор Пијевац

    Гимназија „Јован Јовановић Змај“, Нови Сад

    I награда

    Борис Петровић

    ОШ „Соња Маринковић“, Нови Сад

    III награда

    Ренеа Мошо

    Гимназија „Јован Јовановић Змај“, Нови Сад

    III награда

    Марко Полић

    ОШ „Жарко Зрењанин“, Нови Сад

    III награда

    Филип Херчек

    ОШ „15. октобар“, Пивнице

    похвала

     На Државно такмичење пласирали су се:

    Павле Тепавчевић, 7. разред  и

    Игор Пијевац, 8. разред

     

    Резултати  чланова МШ“Архимедес“ на општинском такмичењу из Математике(општина Нови Сад) за ученике основних школа, школске 2014/2015.године

     

    3. разред

    Матија Кондић

    ОШ „Милош Црњански“, Нови Сад

    I награда

    Лара Мишан

    ОШ „Соња Маринковић“, Нови Сад

    I награда

    Љубица Грбовић

    ОШ „Петефи Шандор“, Нови Сад

    II награда

    Дуња Павлов

    ОШ „Јован Јовановић Змај“, Сремска Каменица

    II награда

    Теодора Брборић

    ОШ „Прва војвођанска бригада“, Нови Сад

    III награда

    Марко Стојанов

    ОШ „Петефи Шандор“, Нови Сад

    III награда

    Сергеј Павлов

    ОШ „Ђура Даничић“, Нови Сад

    III награда

    Ива Недељков

    ОШ „Прва војвођанска бригада“, Нови Сад

    похвала

    Коста Папулин

    ОШ „Jован Поповић“, Нови Сад

    похвала

    Матија Ћупурдија

    ОШ „Иво Лола Рибар“, Нови Сад

    похвала

    Давид Поповић

    ОШ „Бранко Радичевић“, Нови Сад

    учешће

    Немања Кесић

    ОШ „Жарко Зрењанин“, Нови Сад

    учешће

    Максим Томовић

    ОШ „Соња Маринковић“, Нови Сад

    учешће

    Елена Каменов

    ОШ „Прва војвођанска бригада“, Нови Сад

    учешће

    4. разред

    Вукашин Ђиновић

    ОШ „Прва војвођанска бригада“, Нови Сад

    I награда

    Даница Пантовић

    ОШ „Ђорђе Натошевић“, Нови Сад

    II награда

    Матеј Петрик

    ОШ „23. Октобар“, Ср.Карловци

    II награда

    Душан Боричић

    ОШ „Петефи Шандор“, Нови Сад

    II награда

    Ана Кљајић

    ОШ „Никола Тесла“, Нови Сад

    II награда

    Софија Зорић

    ОШ „Коста Трифковић“, Нови Сад

    II награда

    Бојана Бојанић

    ОШ „Милош Црњански“, Нови Сад

    III награда

    Тијана Милосављевић

    ОШ „Прва војвођанска бригада“, Нови Сад

    учешће

    Срђан Ристић

    ОШ „Јожеф Атила“, Нови Сад

    учешће

    Лука Савић

    ОШ „Ђорђе Натошевић“, Нови Сад

    учешће

    Филип Нићифоровић

    ОШ „Јован Поповић“, Нови Сад

    учешће

    Никола Влачић

    ОШ „Светозар Марковић Тоза“, Нови Сад

    учешће

    Марко Малиновић

    ОШ „Свети Сава“, Руменка

    учешће

    Александра Гогољев

    ОШ „Јован Поповић“, Нови Сад

    учешће

    Александар Алексић

    ОШ „Васа Стајић“, Нови Сад

    учешће

    Веселин Лазић

    ОШ „Ђура Јакшић“, Каћ

    учешће

    Немања Радовић

    ОШ „Свети Сава“, Руменка

    учешће

    5. разред 

    Александар Станковић

    ОШ „Ђорђе Натошевић“, Нови Сад

    I награда

    Вук Виђентић

    ОШ „Коста Трифковић“, Нови Сад

    II награда

    Даринка Лончар

    ОШ „Коста Трифковић“, Нови Сад

    II награда

    Јован Јовановић

    ОШ „Жарко Зрењанин“, Нови Сад

    II награда

    Витомир Малиновић

    ОШ „Десанка Максимовић“, Футог

    II награда

    Немања Гемовић

    ОШ „Прва војвођанска бригада“, Нови Сад

    III награда

    Лара Леко

    ОШ „Ђорђе Натошевић“, Нови Сад

    III награда

    Ђина Петровић

    ОШ „Васа Стајић“, Нови Сад

    III награда

    Тамара Анђушић

    ОШ „Жарко Зрењанин“, Нови Сад

    III награда

    Давид Тот

    ОШ „Иво Андрић“, Будисава

    III награда

    Мили Додош

    ОШ „Соња Маринковић“, Нови Сад

    III награда

    Тони Шкријељ

    ОШ „Бранко Радичевић“, Нови Сад

    III награда

    Стефан Цимбаљевић

    ОШ „Ђорђе Натошевић“, Нови Сад

    похвала

    Игор Ратковић

    ОШ „Јован Поповић“, Нови Сад

    учешће

    Маша Веселиновић

    ОШ „Михајло Пупин“, Ветерник

    учешће

    Страхиња Рис

    ОШ „Светозар Марковић Тоза“, Нови Сад

    учешће

    Емилија Суботин

    ОШ „Иван Гундулић“, Нови Сад

    учешће

    6. разред 

    Федор Ковачевић

    ОШ „Десанка Максимовић“, Футог

    II награда

    Филип Мицић

    ОШ „Васа Стајић“, Нови Сад

    II награда

    Лука Петковић

    ОШ „Прва војвођанска бригада“, Нови Сад

    II награда

    Миона Пековић

    ОШ „Петефи Шандор“, Нови Сад

    III награда

    Стефан Ђурица

    ОШ „Петефи Шандор“, Нови Сад

    III награда

    Сандра Планинчић

    ОШ „Мирослав Антић“, Футог

    III награда

    Нина Вучковић

    ОШ „Светозар Марковић Тоза“, Нови Сад

    III награда

    Теодора Бечејац

    ОШ „Светозар Марковић Тоза“, Нови Сад

    III награда

    Милета Даутовић

    ОШ „Петефи Шандор“, Нови Сад

    III награда

    Филип Покрић

    ОШ „Јован Поповић“, Нови Сад

    похвала

    Милица Кезуновић

    ОШ „Милош Црњански“, Нови Сад

    похвала

    Тијана Голошин

    ОШ „Јован Поповић“, Нови Сад

    пласман на окружно

    Немања Зекановић

    ОШ „Јожеф Атила“, Нови Сад

    пласман на окружно

    Анђела Поповић

    ОШ „Доситеј Обрадовић“, Нови Сад

    учешће

    Данило Томашевић

    ОШ „Петефи Шандор“, Нови Сад

    учешће

    Марко Kлисурић

    ОШ „Јован Поповић“, Нови Сад

    учешће

    Душан Проданов

    ОШ „Соња Маринковић“, Нови Сад

    учешће

     7. разред 

    Спасоје Брборић

    ОШ „Алекса Шантић“, Степановићево

    I награда

    Митар Милинковић

    Гимназија „Јован Јовановић Змај“, Н.Сад

    II награда

    Павле Тепавчевић

    Гимназија „Јован Јовановић Змај“, Н.Сад

    II награда

    Ђорђе Сабатуш

    ОШ „Ђорђе Натошевић“, Нови Сад

    II награда

    Данило Ердељан

    Гимназија „Јован Јовановић Змај“, Н.Сад

    II награда

    Андрија Ницић

    Гимназија „Јован Јовановић Змај“, Н.Сад

    III награда

    Маша Паунов

    Гимназија „Јован Јовановић Змај“, Н.Сад

    III награда

    Радомир Бркић

    ОШ „Жарко Зрењанин“, Нови Сад

    III награда

    Јуца Видић

    ОШ „Прва војвођанска бригада“, Нови Сад

    III награда

    Лара Петковић

    ОШ „Прва војвођанска бригада“, Нови Сад

    III награда

    Срђан Апостоловић

    Гимназија „Јован Јовановић Змај“, Н.Сад

    пласман на окружно

    Лука Марковић

    ОШ „Ђорђе Натошевић“, Нови Сад

    пласман на окружно

    Немања Веља

    Гимназија „Јован Јовановић Змај“, Н.Сад

    учешће

    Душан Јованов

    ОШ „Ђура Јакшић“, Каћ

    учешће

    Милош Станимировић

    ОШ „Мирослав Антић“, Футог

    учешће

    Ања Екрес

    ОШ „Ђура Јакшић“, Каћ

    учешће

    Невена Станковић

    ОШ „Михајло Пупин“, Ветерник

    учешће

     8. разред 

    Борис Петровић

    ОШ „Соња Маринковић“, Нови Сад

    I награда

    Игор Пијевац

    Гимназија „Јован Јовановић Змај“, Нови Сад

    I награда

    Ренеа Мошо

    Гимназија „Јован Јовановић Змај“, Нови Сад

    I награда

    Марко Полић

    ОШ „Жарко Зрењанин“, Нови Сад

    похвала

    Урош Жигић

    ОШ „Жарко Зрењанин“, Нови Сад

    учешће

    Сара Јокић

    ОШ „Жарко Зрењанин“, Нови Сад

    учешће

    *******************************************************************************************************

    ДРЖАВНО  ТАКМИЧЕЊЕ,

    Јагодина, 10. 5. 2014.

    6. РАЗРЕД

    Павле  Тепавчевић

    ОШ „ Прва  вој. бригада“, Нови  Сад

    похвала

    Стефан  Малијевић

    ОШ „ Иван  Гундулић“ , Нови  Сад

    похвала

    Радован  Симић

    ОШ „Коста  Трифковић“, Нови  Сад

    учешће

    Огњен Јарчевић

    ОШ „Коста  Трифковић“, Нови  Сад

    учешће

    7. РАЗРЕД

    Игор  Пијевац

    Гимназија „Јован  Јовановић  Змај“, Н. Сад

    II награда

    Срђан  Кузмановић

    ОШ „Светозар  Марковић  Тоза“, Н.Сад

    учешће

     8. РАЗРЕД

    Јован  Павловић

    ОШ „ Доситеј  Обрадовић“, Нови  Сад

    I награда

    пласман  на  СМО

    Никола  Павловић

    ОШ „ Доситеј  Обрадовић“, Нови  Сад

    I награда

    пласман  на  СМО

    Тамара  Бојанић

    Гимназија „Јован  Јовановић  Змај“, Н. Сад

    III награда

     

    Резултати  чланова МШ“Архимедес“ на Окружном такмичењу из Математике

    за ученике основних школа, школске 2013/2014.године

      

    IV разред

    Станковић Александар

    ОШ “Ђорђе Натошевић”, Нови Сад

    I награда

    Тот Давид

    ОШ “Иво Андрић”, Будисава

    II награда

    Џуклевски Алекса

    ОШ “Жарко Зрењанина”, Нови Сад

    II награда

    Карановић Иван

    ОШ “Жарко Зрењанина”, Нови Сад

    II награда

    Веселиновић Маша

    ОШ “Михајло Пупин”, Ветерник

    похвала

    Јовановић Јован

    ОШ “Жарко Зрењанина”, Нови Сад

    похвала

    Каурин Игор

    ОШ “Јован Поповић”, Нови Сад

    похвала

    Видаковић Филип

    ОШ “Жарко Зрењанина”, Нови Сад

    учешће

    Шкријељ Тони

    ОШ „Бранко Радичевић“, Нови Сад

    учешће

    Петровић Ђина

    ОШ „Васа Стајић“, Нови Сад

    учешће

    Мили Додош

    ОШ “Соња Маринковић”, Нови Сад

    учешће

    Анђушић Тамара

    ОШ “Ђорђе Натошевић”, Нови Сад

    учешће

    Медић Данило

    ОШ “Петефи Шандор”, Нови Сад

    учешће

     

    V разред

    Кљајић Теодора

    ОШ “Светозар Марковић Тоза”, Нови Сад

    II награда

    Томашевић Данило

    ОШ “Петефи Шандор”, Нови Сад

    III награда

    Петковић Лука

    ОШ “Прва војвођанска бригада”, Нови Сад

    III награда

    Зубац Илија

    ОШ “Светозар Марковић Тоза”, Нови Сад

    III награда

    Покрић Филип

    ОШ “Јован Поповић”, Нови Сад

    похвала

    Пековић Миона

    ОШ “Петефи Шандор”, Нови Сад

    похвала

    Бандић Алекса

    ОШ “Свети Сава”, Руменка

    похвала

    Даутовић Милета

    ОШ “Петефи Шандор”, Нови Сад

    похвала

    Екрес Алек

    ОШ “Ђура Јакшић”, Каћ

    учешће

    Мицић Филип

    ОШ „Васа Стајић“, Нови Сад

    учешће

    Попадић Никола

    ОШ “Жарко Зрењанина”, Нови Сад

    учешће

    Илић Димитрије

    ОШ “Жарко Зрењанина”, Нови Сад

    учешће

    Ђурица Стефан

    ОШ “Петефи Шандор”, Нови Сад

    учешће

    Зекановић Немања

    ОШ „Јожеф Атила“, Нови Сад

    учешће

    Јовановић Душан

    ОШ „Јован Грчић Миленко“, Беочин

    учешће

     

    VI разред

    Малијевић Стефан

    ОШ “Иван Гундулић”, Нови Сад

    I награда

    Јарчевић Огњен

    ОШ “Коста Трифковић”, Нови Сад

    I награда

    Симић Радован

    ОШ “Коста Трифковић”, Нови Сад

    II награда

    Тепавчевић Павле

    ОШ “Прва војвођанска бригада”, Нови Сад

    II награда

    Гурунг Давид

    ОШ “Петефи Шандор”, Нови Сад

    похвала

    Вујков Миленко

    ОШ “Петефи Шандор”, Нови Сад

    похвала

    Пејић Нина

    ОШ “Жарко Зрењанина”, Госпођинци

    учешће

    Пејановић Душан

    ОШ “Коста Трифковић”, Нови Сад

    учешће

    Сабатуш Ђорђе

    ОШ “Ђорђе Натошевић”, Нови Сад

    учешће

    Трнинић Катарина

    ОШ “Јован Поповић”, Нови Сад

    учешће

    Брборић Спасоје

    ОШ “Алекса Шантић”, Степановићево

    учешће

     

    VII разред

    Пјевац Игор

    ОШ “Иван Гундулић”, Нови Сад

    I награда

    Полић Марко

    ОШ “Жарко Зрењанин”, Нови Сад

    II награда

    Пековић Манојло

    Гимназија “Ј.Јовановић Змај”, Нови Сад

    похвала

    Петровић Борис

    ОШ “Соња Маринковић”, Нови Сад

    похвала

    Туран Даниел

    Гимназија “Ј.Јовановић Змај”, Нови Сад

    похвала

    Херчек Филип

    ОШ “15. октобар”,  Пивнице

    учешће

    Ковачевић Александар

    ОШ ”Мирослав Антић”, Футог

    учешће

     

    VIII разред

    Бојанић Тамара

    Гимназија “Ј.Јовановић Змај”, Нови Сад

    I награда

    Павловић Никола

    ОШ “Доситеј Обрадовић”, Нови Сад

    I награда

    Павловић Јован

    ОШ “Доситеј Обрадовић”, Нови Сад

    II награда

    Несторовић Михајло

    ОШ “Соња Маринковић”, Нови Сад

    III награда

    Бошњаковић Андрија

    ОШ “Жарко Зрењанин”, Нови Сад

    похвала

    Граховац Ана

    ОШ “Михајло Пупин”, Ветерник

    учешће

    Тица Дарко

    ОШ “Север Ђуркић”, Бечеј

    учешће

     

     

     

    ОПШТИНСКО  ТАКМИЧЕЊЕ  2013/2014.године

    3. РАЗРЕД

    Тијана  Милосављевић

    ОШ „ Прва  вој. бригада“, Нови  Сад

    I

    Лазар  Јеромела

    ОШ „Жарко  Зрењанин“ , Нови  Сад

    I

    Вукашин  Ђиновић

    ОШ „Прва  вој. бригада“, Нови  Сад

    II

    Александар  Кежић

    ОШ „Михајло  Пупин“, Ветерник

    II

     

    4. РАЗРЕД

    Јован  Јовановић

    ОШ „Жарко  Зрењанин“ , Нови  Сад

    I

    Маша  Веселиновић

    ОШ „Михајло  Пупин“, Ветерник

    I

    Игор  Каурин

    ОШ „ Јован  Поповић“, Нови  Сад

    I

    Ђина  Петровић

    ОШ„ Васа  Стајић “, Нови  Сад

    II

    Алекса  Џуклевски

    ОШ „Жарко  Зрењанин“ , Нови  Сад

    II

    Тони  Шкријељ

    ОШ „ Бранко  Радичевић“, Нови  Сад

    II

    Тамара  Анђушић

    ОШ „ Ђорђе  Натошевић“, Нови  Сад

    II

    Мили  Додош

    ОШ „Соња  Маринковић“, Нови  Сад

    III

    Иван  Карановић

    ОШ „Жарко  Зрењанин“ , Нови  Сад

    III

    Давид  Тот

    ОШ „Иво  Андрић“, Будисава

    III

    Данило  Медић

    ОШ „Петефи  Шандор“, Нови Сад

    III

    Александар Станковић

    ОШ „ Ђорђе  Натошевић“, Нови  Сад

    III

    Филип  Видаковић

    ОШ „Жарко  Зрењанин“ , Нови  Сад

    III

     

    5. РАЗРЕД

    Миона  Пековић

    ОШ „Петефи  Шандор“, Нови Сад

    I

    Данило  Томашевић

    ОШ „Петефи  Шандор“, Нови Сад

    II

    Филип  Мицић

    ОШ„ Васа  Стајић “, Нови  Сад

    II

    Теодора  Кљаић

    ОШ „Светозар  Марковић  Тоза“, Н.Сад

    II

    Стефан  Ђурица

    ОШ „Петефи  Шандор“, Нови Сад

    II

    Димитрије  Илић

    ОШ „Жарко  Зрењанин“ , Нови  Сад

    II

    Илија  Зубац

    ОШ „Светозар  Марковић  Тоза“, Н.Сад

    III

    Никола  Попадић

    ОШ „Жарко  Зрењанин“ , Нови  Сад

    III

    Лука  Петковић

    ОШ „ Прва  вој. бригада“, Нови  Сад

    III

    Алек  Екрес

    ОШ „Ђура  Јакшић“, Каћ

    III

    Филип  Покрић

    ОШ „ Јован  Поповић“, Нови  Сад

    III

    Немања  Зекановић

    ОШ „Јожеф  Атила“, Нови  Сад

    III

    Милета  Даутовић

    ОШ „Петефи  Шандор“, Нови Сад

    III

    Алекса  Бандић

    ОШ „Свети  Сава“, Руменка

    III

     

    6. РАЗРЕД

    Павле  Тепавчевић

    ОШ „ Прва  вој. бригада“, Нови  Сад

    I

    Нина  Пејић

    ОШ „Жарко  Зрењанин“ , Госпођинци

    I

    Ђорђе  Сабатуш

    ОШ „ Ђорђе  Натошевић“, Нови  Сад

    II

    Бранислав  Стојанов

    ОШ „Петефи  Шандор“, Нови Сад

    II

    Катарина  Трнинић

    ОШ „ Јован  Поповић“, Нови  Сад

    II

    Огњен Јарчевић

    ОШ „Коста  Трифковић“, Нови  Сад

    II

    Стефан  Малијевић

    ОШ „ Иван  Гундулић“ , Нови  Сад

    III

    Дејан  Пејановић

    ОШ „Коста  Трифковић“, Нови  Сад

    III

    Јуца  Видић

    ОШ „ Прва  вој. бригада“, Нови  Сад

    III

    Спасоје  Брборић

    ОШ „Алекса  Шантић“, Степановићево

    III

    Давид  Гурунг

    ОШ „Петефи  Шандор“, Нови Сад

    III

    Радован  Симић

    ОШ „Коста  Трифковић“, Нови  Сад

    III

    Миленко  Вујков

    ОШ „Петефи  Шандор“, Нови Сад

    III

     

    7. РАЗРЕД

    Игор  Пијевац

    Гимназија „Јован  Јовановић  Змај“, Н. Сад

    I

    Срђан  Кузмановић

    ОШ „Светозар  Марковић  Тоза“, Н.Сад

    I

    Даниел  Туран

    Гимназија „Јован  Јовановић  Змај“, Н. Сад

    II

    Марко Полић

    ОШ „Жарко  Зрењанин“ , Нови  Сад

    II

    Борис  Петровић

    ОШ „Соња  Маринковић“, Нови  Сад

    II

    Филип  Херчек

    ОШ „15. октобар“, Пивнице

    II

    Манојло  Пековић

    Гимназија „Јован  Јовановић  Змај“, Н. Сад

    III

    Александар  Ковачевић

    ОШ „Мирослав  Антић“, Футог

    III

     

    8. РАЗРЕД

    Тамара  Бојанић

    Гимназија „Јован  Јовановић  Змај“, Н. Сад

    I

    Јован  Павловић

    ОШ „ Доситеј  Обрадовић“, Нови  Сад

    I

    Никола  Павловић

    ОШ „ Доситеј  Обрадовић“, Нови  Сад

    I

    Михајло  Несторовић

    ОШ „Соња  Маринковић“, Нови  Сад

    II

     

    ПЛАСМАН ЧЛАНОВА МШ “АРХИМЕДЕС“

    ДРЖАВНО ТАКМИЧЕЊЕ ШКОЛСКЕ 2012/2013.ГОДИНЕ

     

    VI разред

    Херчек Филип

    ОШ “15. октобар”,  Пивнице

    III награда

    Мошо Ренеа

    ОШ “Јован Поповић”, Нови Сад

    учешће

    Пековић Манојло

    ОШ “Петефи Шандор”, Нови Сад

    учешће

    Туран Даниел

    ОШ “Ђорђе Натошевић”, Нови Сад

    учешће

     

    VII разред

    Силађи Ева

    Гимназија “Ј.Ј.Змај”, Нови Сад

    II награда

    Павловић Јован

    ОШ “Доситеј Обрадовић”, Нови Сад

    II награда

    Бојанић Тамара

    Гимназија “Ј.Ј.Змај”, Нови Сад

    III награда

    Несторовић Михајло

    ОШ “Соња Маринковић”, Нови Сад

    учешће

    Бошњаковић Андрија

    ОШ “Жарко Зрењанин”, Нови Сад

    учешће

    Павловић Никола

    ОШ “Доситеј Обрадовић”, Нови Сад

    учешће

     

     

    У суботу, 6.априла 2013.године, одржано је Окружно такмичење из Математике за ученике основних школа.

    Чланови МШ“Архимедес“ који су учестововали на овом такмичењу:

    IV разред

     

    Илић Димитрије

    ОШ “Жарко Зрењанин”, Нови Сад

    I награда

    Пековић Миона

    ОШ “Петефи Шандор”, Нови Сад

    II награда

    Даутовић Милета

    ОШ “Петефи Шандор”, Нови Сад

    III награда

    Негровић Вук

    ОШ “Коста Трифковић”, Нови Сад

    похвала

    Мицић Филип

    ОШ “Васа Стајић”, Нови Сад

    похвала

    Бандић Алекса

    ОШ “Свети Сава”, Руменка

     учешће

    Петковић Лука

    ОШ “Прва војвођанска бригада”, Нови Сад

     учешће

    Попадић Никола

    ОШ “Жарко Зрењанин”, Нови Сад

     учешће

    Бајић Угљеша

    ОШ “Славко Родић”, Бачки Јарак

     учешће

    Голушин Тијана

    ОШ “Јован Поповић”, Нови Сад

     учешће

     

    V разред

    Суботић Антоније

    ОШ “Доситеј Обрадовић”, Ириг

    I награда

    Вујков Миленко

    ОШ “Петефи Шандор”, Нови Сад

    I награда

    Сабатуш Ђорђе

    ОШ “Ђорђе Натошевић”, Нови Сад

    I награда

    Пејић Нина

    ОШ “Жарко Зрењанина”, Госпођинци

    II награда

    Брборић Спасоје

    ОШ “Алекса Шантић”, Степановићево

    III награда

    Стојанов Бранислав

    ОШ “Петефи Шандор”, Нови Сад

    III награда

    Тепавчевић Павле

    ОШ “Прва војвођанска бригада”, Нови Сад

    III награда

    Барјактаровић Бојан

    ОШ “Петефи Шандор”, Нови Сад

    похвала

    Јарчевић Огњен

    ОШ “Коста Трифковић”, Нови Сад

    похвала

    Ницић Андрија

    ОШ “Соња Маринковић”, Нови Сад

    похвала

    Веља Немања

    ОШ “Јован Поповић”, Нови Сад

    учешће

    Милинковић Митар

    ОШ “Јован Грчић Миленко”, Беочин

    учешће

    Паунов Маша

    ОШ “Ђура Даничић”, Нови Сад

    учешће

    Екрес Ања

    ОШ “Ђура Јакшић”, Каћ

    учешће

    Ердељан Данило

    ОШ “Јован Поповић”, Нови Сад

    учешће

    Мујановић Никола

    ОШ “Жарко Зрењанин”, Нови Сад

    учешће

    Рајковић Милица

    ОШ “Јован Поповић”, Нови Сад

    учешће

     

    VI разред

    Туран Даниел

    ОШ “Ђорђе Натошевић”, Нови Сад

    II награда

    Пековић Манојло

    ОШ “Петефи Шандор”, Нови Сад

    II награда

    Херчек Филип

    ОШ “15. октобар”,  Пивнице

    II награда

    Мошо Ренеа

    ОШ “Јован Поповић”, Нови Сад

    II награда

    Пјевац Игор

    ОШ “Иван Гундулић”, Нови Сад

    II награда

    Галић Лазар

    OШ “Мирослав Антић”, Футог

    II награда

    Петровић Борис

    ОШ “Соња Маринковић”, Нови Сад

    III награда

    Ћеран Ђорђе

    ОШ “Ђорђе Натошевић”, Нови Сад

    III награда

    Јосиповић Никола

    ОШ “Ђура Даничић”, Нови Сад

    похвала

    Васић Никола

    ОШ”Ђорђе Натошевић”, Нови Сад

    похвала

     

    VII разред

    Бојанић Тамара

    Гимназија “Ј.Јовановић Змај”, Нови Сад

    I награда

    Павловић Јован

    ОШ “Доситеј Обрадовић”, Нови Сад

    I награда

    Силађи Ева

    Гимназија “Ј.Јовановић Змај”, Нови Сад

    I награда

    Павловић Никола

    ОШ “Доситеј Обрадовић”, Нови Сад

    II награда

    Бошњаковић Андрија

    ОШ “Жарко Зрењанин”, Нови Сад

    III награда

    Несторовић Михајло

    ОШ “Соња Маринковић”, Нови Сад

    похвала

    Граховац Ана

    ОШ “Михајло Пупин”, Ветерник

    учешће

    Лечић Вук

    ОШ “Жарко Зрењанин”, Нови Сад

    учешће

    Тица Дарко

    ОШ “Север Ђуркић”, Бечеј

    учешће

     

    VIII раздед

    Шаршански Алекса

    ОШ “Здравко Челар”, Челарево

    III награда

    Пејашиновић Теодора

    ОШ “Мирослав Антић”, Футог

    III награда

    Меселџић Ања

    ОШ “Коста Трифковић”, Нови Сад

    III награда

    Сантрач Стефан

    ОШ “Здравко Челар”, Челарево

    похвала

     

     

     У суботу, 2.марта 2013.године, одржано је Општинско такмичење из Математике.

    Ниже су резултати чланова МШ „Архимедес“ по разредима.

    Свим такмичарима честитамо на постигнутим резултатима и желимо много среће и успеха на такмичењима која следе.

    III  разред

    Карановић Иван

    ОШ “Жарко Зрењанин“  Нови Сад

    I награда

    Каурин Игор

    ОШ ”Јован Поповић”  Нови Сад

    II награда

    Анђушић Тамара

    ОШ “Ђорђе Натошевић” Нови Сад

    III награда

    Јованов Милан

    ОШ “Ђура Јакишоћ“  Каћ

    III награда

    Медић Данило

    ОШ “Петефи Шандор“  Нови Сад

    учешће

    Тот Давид

    ОШ “Иво Андрић“  Будисава

    учешће

    Брборић Јован

    ОШ “Алекса Шантић“  Степановићево

    учешће

    Думнић Никола

    ОШ “Петефи Шандор“  Нови Сад

    учешће

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    IV разред

    Илић Димитрије

    ОШ “Жарко Зрењанин” Нови Сад

    I награда

    Пековић Миона

    ОШ “Петефи Шандор”  Нови Сад

    I награда

    Голушин Тијана

    ОШ “Јован Поповић” Нови Сад

    II награда

    Даутовић Милета

    ОШ “Петефи Шандор” Нови Сад

    II награда

    Мицић Филип

    ОШ “Васа Стајић” Нови Сад

    II награда

    Петковић Лука

    ОШ “Прва војвођанска бригада” Нови Сад

    II награда

    Негровић Вук

    ОШ “Коста Трифковић” Нови Сад

    II награда

    Бандић Алекса

    ОШ “Свети Сава” Руменка

    III награда

    Планинчић Сандра

    ОШ “Мирослав Антић” Футог

    III награда

    Милутиновић Момир

    ОШ “Ј.Јовановић Змај” С.Каменица

    III награда

    Попадић Никола

    ОШ “Жарко Зрењанин” Нови Сад

    III награда

    Филиповић Катарина

    ОШ “Вук Караџић” Нови Сад

    учешће

    Ђурица Стефан

    ОШ “ПЕтефи Шандор” Нови Сад

    учешће

    Поповић Анђела

    ОШ “Доситеј Обрадовић” Нови Сад

    учешће

    Васић Јован

    ОШ “Ђорђе Натошевић” Нови Сад

    учешће

    Кљајић Лазар

    ОШ “Петефи Шандор” Нови Сад

    учешће

    V разред

    Тепавчевић Павле

    ОШ “Прва војвођанска бригада” Нови Сад

    I награда

    Ницић Андрија

    ОШ “Соња Маринковић” Нови Сад

    I награда

    Пејић Нина

    ОШ “Жарко Зрењанина” Госпођинци

    I награда

    Суботић Антоније

    ОШ “Доситеј Обрадовић” Ириг

    I награда

    Вујков Миленко

    ОШ “Петефи Шандор” Нови Сад

    I награда

    Ердељан Данило

    ОШ “Јован Поповић” Нови Сад

    I награда

    Брборић Спасоје

    ОШ “Алекса Шантић” Степановићево

    II награда

    Стојанов Бранислав

    ОШ “Петефи Шандор” Нови Сад

    II награда

    Мујановић Никола

    ОШ “Жарко Зрењанин” Нови Сад

    II награда

    Сабатуш Ђорђе

    ОШ “Ђорђе Натошевић” Нови Сад

    II награда

    Рајковић Милица

    ОШ “Јован Поповић” Нови Сад

    II награда

    Веља Немања

    ОШ “Јован Поповић” Нови Сад

    II награда

    Екрес Ања

    ОШ “Ђура Јакшић” Каћ

    II награда

    Барјактаровић Бојан

    ОШ “Петефи Шандор” Нови Сад

    III награда

    Паунов Маша

    ОШ “Ђура Даничић” Нови Сад

    III награда

    Јарчевић Огњен

    ОШ “Коста Трифковић” Нови Сад

    III награда

    Суботић  Ирина

    ОШ “Доситеј Обрадовић” Ириг

    учешће

    Јанковић Ђорђе

    ОШ “Васа Стајић” Нови Сад

    учешће

    Јованов Душан

    ОШ “Ђура Јакшић” Каћ

    учешће

    Рајак Виктор

    ОШ “Мирослав Антић” Футог

    учешће

    Васић Филип

    ОШ “Јован Поповић” Нови Сад

    учешће

    Кардашевић Бранислав

    ОШ “Јован Поповић” Нови Сад

    учешће

    Миљуш Михаило

    ОШ “Јован Поповић” Нови Сад

    учешће

    Апостоловић Срђан

    ОШ “Жарко Зрењанин” Нови Сад

    учешће

    Станимировић Милош

    ОШ “Мирослав Антић” Футог

    учешће

     

    VI разред

    Мошо Ренеа

    ОШ “Јован Поповић” Нови Сад

    I награда

    Пековић Манојло

    ОШ “Петефи Шандор” Нови Сад

    I награда

    Васић Никола

    ОШ”Ђорђе Натошевић” Нови Сад

    II награда

    Туран Даниел

    ОШ “Ђорђе Натошевић” Нови Сад

    II награда

    Галић Лазар

    OШ “Мирослав Антић” Футог

    II награда

    Јосиповић Никола

    ОШ “Ђура Даничић” Нови Сад

    III награда

    Петровић Борис

    ОШ “Соња Маринковић” Нови Сад

    III награда

    Ћеран Ђорђе

    ОШ “Ђорђе Натошевић” Нови Сад

    III награда

    Пјевац Игор

    ОШ “Иван Гундулић” Нови Сад

    III награда

    Продановић Душан

    ОШ “Ђорђе Натошевић” Нови Сад

    учешће

    Томашевић Давид

    ОШ “Петефи Шандор” Нови Сад

    учешће

    Жигић Урош

    ОШ “Жарко Зрењанина” Нови Сад

    учешће

    Томашевић Радивоје

    ОШ “Жарко Зрењанин” Нови Сад

    учешће

    Полић Марко

    ОШ “Жарко Зрењанин” Нови Сад

    учешће

    Будић Јелена

    ОШ “Ђорђе Натошевић” Нови Сад

    учешће

    Рајчевић Јован

    ОШ “Јован Дучић” Петроварадин

    учешће

    Волаш Тамара

    ОШ “Јован Дучић” Петроварадин

    учешће

    Ковачевић Александар

    ОШ “Мирослав Антић” Футог

    учешће

    Бошњачић Бранимир

    ОШ “Јожеф Атила” Нови Сад

    учешће

     

    VII разред

    Бојанић Тамара

    Гимназија “Ј.Јовановић Змај” Нови Сад

    I награда

    Силађи Ева

    Гимназија “Ј.Јовановић Змај” Нови Сад

    I награда

    Павловић Јован

    ОШ “Доситеј Обрадовић” Нови Сад

    I награда

    Павловић Никола

    ОШ “Доситеј Обрадовић” Нови Сад

    I награда

    Несторовић Михајло

    ОШ “Соња Маринковић” Нови Сад

    I награда

    Бошњаковић Андрија

    ОШ “Жарко Зрењанин” Нови Сад

    I награда

    Тица Дарко

    ОШ “Север Ђуркић” Бечеј

    II награда

    Лечић Вук

    ОШ “Жарко Зрењанин” Нови Сад

    II награда

    Граховац Ана

    ОШ “Михајло Пупин” Ветерник

    III награда

    Микић Растко

    ОШ “Ђура Даничић” Нови Сад

    учешће

    Егеља Давид

    ОШ “Десанка Максимовић” Футог

    учешће

    Каменов Теодор

    ОШ “Прва војвођанска бригада” Нови Сад

    учешће

    Симић Јован

    ОШ “Душан Радовић” Нови Сад

    учешће

     

    VIII раздед

    Меселџић Ања

    ОШ “Коста Трифковић” Нови Сад

    I награда

    Сантрач Стефан

    ОШ “Здравко Челар” Челарево

    III награда

    Сантрач Алекса

    ОШ “Здравко Челар” Челарево

    III награда

    Бела Вајда

    ОШ “Јожеф Атила” Нови Сад

    учешће

    Шаршански Алекса

    ОШ “Здравко Челар” Челарево

    учешће

     

     

    Школска 2011/2012. година

    ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ,

    IV разред.

    04.03.2012.

     

    Рб.

    Име и презиме

    Школа

    бодови

     

    1

    Митар Милинковић

    ОШ „Јован Грчић Миленко“ Беочин

    100

     I  МЕСТО

    2

    Спасоје Брборић

    ОШ „Алекса Шантић“ Степановићево

    100

     I  МЕСТО

    3

    Корнелије Кисо

    ОШ „Ђорђе Натошевић“ Нови Сад

    92

     I  МЕСТО

    4

    Данило Ердељан

    ОШ „Јован Поповић“ Нови Сад

    92

     I  МЕСТО

    5

    Маша Паунов

    ОШ “ Ђура Даничић“ Нови Сад

    88

     II  МЕСТО

    6

    Виктор Рајак

    ОШ „Мирослав Антић“ Футог

    84

      II  МЕСТО

    7

    Миленко Вујков

    ОШ „Петефи Шандор“ Нови Сад

    80

     II  МЕСТО

    8

    Ирина Суботић

    ОШ „Доситеј Обрадовић“ Ириг

    78

    III  МЕСТО

    9

    Михаило Миљуш

    ОШ „Јован Поповић“ Нови Сад

    77

    III  МЕСТО

    10

    Ања Екрес

    ОШ „Ђура Јакшић“ Каћ

    73

     

    11

    Вукашин Бранковић

    ОШ „Прва Војв. Бригада“ Нови Сад

    72

     

    12

    Огњен Јарчевић

    ОШ „Коста Трифковић“ Нови Сад

    60

     

    13

    Душан Јованов

    ОШ „Ђура Јакшић“ Каћ

    58

     

    14

    Вукашин Докмановић

    ОШ „Соња Маринковић“ Нови Сад

    50

     

     

    ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ

    IV разред

    31. МАРТ 2012. ГОДИНЕ

     

     

     

     

     

     

     

     

    Рб.

    Име и презиме

    Школа

    бодови

    МЕСТО

    1

    Митар Милинковић

    ОШ „Јован Грчић Миленко“ Беочин

    100

     I место

    2

    Спасоје Брборић

    ОШ „Алекса Шантић“ Степановићево

    90

     I место

    3

    Маша Паунов

    ОШ “ Ђура Даничић“ Нови Сад

    90

     I место

    4

    Данило Ердељан

    ОШ „Јован Поповић“ Нови Сад

    90

     I место

    5

    Бранислав Кардашевић

    ОШ „Јован Поповић“ Нови Сад

    80

     II место

    6

    Виктор Рајак

    ОШ „Мирослав Антић“ Футог

    73

     III место

    7

    Миленко Вујков

    ОШ „Петефи Шандор“ Нови Сад

    70

     III место

    8

    Михаило Миљуш

    ОШ „Јован Поповић“ Нови Сад

    65

    похвала

    9

    Корнелије Кисо

    ОШ „Ђорђе Натошевић“ Нови Сад

    65

    похвала

     

     

     

    Одлука о учешћу на такмичењима као што је КЕНГУР БЕЗ ГРАНИЦА или МИСЛИША

    у надлежности је сваке основне школе појединачно.

    Табела показује резултате које су постигли наши ученици који су имали могућност

    да учествују на такмичењу

    КЕНГУР БЕЗ ГРАНИЦА 2013.

    ДРУГИ РАЗРЕД

    Име и презиме

    Школа

    Место

    бодови

    Тамара Игњић

    ОШ „СОЊА МАРИНКОВИЋ“

    Нови Сад

    50

     

    ТРЕЋИ РАЗРЕД 

    Јован Љубичић

    ОШ „ЈОВАН ПОПОВИЋ“

    Нови Сад

    86,25

    Игор Каурин

    ОШ „ЈОВАН ПОПОВИЋ“

    Нови Сад

    81

    Матеј Прћић

    ОШ „КОСТА ТРИФКОВИЋ“

    Нови Сад

    68,75

     

     

     

     

     

     

     

    ЧЕТВРТИ РАЗРЕД 

    Вук Негровић

    ОШ “КОСТА ТРИФКОВИЋ”

    Нови Сад

    107,5

    Катарина Филиповић

    ОШ “ВУК КАРАЏИЋ”

    Нови Сад

    95

    Филип Кнежевић

    ОШ “СОЊА МАРИНКОВИЋ”

    Нови Сад

    88,75

    Зекановић Немања

    ОШ “ЈОЖЕФ АТИЛА”

    Нови Сад

    85,75

    Васић Јован

    ОШ “ЂОРЂЕ НАТОШЕВИЋ”

    Нови Сад

    85

    Векић Драган

    ОШ “ЂОРЂЕ НАТОШЕВИЋ”

    Нови Сад

    75

    Јелена Гајић

    ОШ “ЈОВАН ПОПОВИЋ”

    Нови Сад

    73,75

    Петар Ђурашковић

    ОШ “СОЊА МАРИНКОВИЋ”

    Нови Сад

    42,5

     

    ПЕТИ РАЗРЕД 

    Данило Ердељан

    ОШ „ЈОВАН ПОПОВИЋ“

    Нови Сад

    121,25

    Немањ Веља

    ОШ „ЈОВАН ПОПОВИЋ“

    Нови Сад

    107,5

    Станимировић  Милош

    ОШ „МИРОСЛАВ АНТИЋ“

    Футог

    103,5

    Нина Пејић

    ОШ „ЖАРКО ЗРЕЊАНИН“

    Госпођинци

    102,5

    Рајак Виктор

    ОШ „МИРОСЛАВ АНТИЋ“

    Футог

    90

    Милица Рајковић

    ОШ „ЈОВАН ПОПОВИЋ“

    Нови Сад

    89,5

    Бранислав Кардашевић

    ОШ „ЈОВАН ПОПОВИЋ“

    Нови Сад

    85,5

    Огњен Јарчевић

    ОШ „КОСТА ТРИФКОВИЋ“

    Нови Сад

    80,5

    Субић Урош

    ОШ „МИРОСЛАВ АНТИЋ“

    Футог

    80

    Душан Пејановић

    ОШ „КОСТА ТРИФКОВИЋ“

    Нови Сад

    64,5

    Јанковић Ђорђе

    ОШ „ВАСА СТАЈИЋ“

    Нови Сад

    63,75

     

    ШЕСТИ РАЗРЕД 

    Галић  Лазар

    ОШ “МИРОСЛАВ АНТИЋ”

    Футог

    137,5

    Ренеа Мошо

    ОШ “ЈОВАН ПОПОВИЋ”

    Нови Сад

    127,5

    Борис Петровић

    ОШ “СОЊА МАРИНКОВИЋ”

    Нови Сад

    101,25

     

    СЕДМИ РАЗРЕД 

    Тамара Бојанић

    ГИМНАЗИЈА „ЈОВАН ЈОВАНОВИЋ ЗМАЈ“

    Нови Сад

    107

    Ева Силађи

    ГИМНАЗИЈА „ЈОВАН ЈОВАНОВИЋ ЗМАЈ“

    Нови Сад

    97,5

     

    ОСМИ РАЗРЕД 

    Пејашиновић  Теодора

    ОШ „МИРОСЛАВ АНТИЋ“

    Футог

    91,25

    Вајда Бела

    ОШ „ЈОЖЕФ АТИЛА“

    Нови Сад

    80

     

    Одлука о учешћу на такмичењима као што је КЕНГУР БЕЗ ГРАНИЦА или МИСЛИША

    у је надлежности сваке основне школе појединачно.

    ПОХВАЉЕНИ И НАГРАЂЕНИ УЧЕНИЦИ КОЈИ СУ ИМАЛИ МОГУЋНОСТ ДА

    УЧЕСТВУЈУ  НА ТАКМИЧЕЊУ     

     МИСЛИША 2013.

     

    ДРУГИ  РАЗРЕД

    1

    Милосављевић Тијана

    ОШ „Прва војв. бригада“

    Нови Сад

    60

    I награда

    2

    Боричић Душан

    ОШ „Петефи Шандор“

    Нови Сад

    55

    III награда

    3

    Ђиновић Вукашин

    ОШ „Прва војв. бригада“

    Нови Сад

    55

    III награда

    4

    Нићифоровић Филип

    ОШ „Јован Поповић“

    Нови Сад

    55

    III награда

    5

    Ристић Вукашин

    ОШ „Душан Радовић“

    Нови Сад

    55

    III награда

    6

    Туфегџић Лазар

    ОШ „Јован Поповић“

    Нови Сад

    52

    похвала

    7

    Гогољев Александра

    ОШ „Јован Поповић“

    Нови Сад

    51

    похвала

    8

    Андулајевић Димитрије

    ОШ „Михајло Пупин“

    Ветерник

    50

    похвала

    9

    Галић Ана

    ОШ „Мирослав Антић“

    Футог

    50

    похвала

    10

    Добрић Андреј

    ОШ „Јован Поповић“

    Нови Сад

    50

    похвала

    11

    Цибула Борис

    ОШ „Јован Поповић“

    Нови Сад

    50

    похвала

    ТРЕЋИ РАЗРЕД

    1

    Ратковић Игор

    ОШ „Јован Поповић“

    Нови Сад

    96

    II награда

    2

    Карановић Иван

    ОШ „Жарко Зрењанин“

    Нови Сад

    93

    III награда

    3

    Јовановић Јован

    ОШ „Жарко Зрењанин“

    Нови Сад

    90

    III награда

    4

    Љубичић Јован

    ОШ „Јован Поповић“

    Нови Сад

    90

    III награда

    5

    Радовановић Иван

    ОШ „Жарко Зрењанин“

    Нови Сад

    90

    III награда

    6

    Kaурин Игор

    ОШ „Јован Поповић“

    Нови Сад

    87

    похвала

    7

    Стојић Ђорђе

    ОШ „Прва војв. бригада“

    НовиСад

    84

    похвала

    8

    Ђурица Лука

    ОШ „Петефи Шандор“

    Нови Сад

    80

    похвала

    9

    Думнић Никола

    ОШ „Петефи Шандор“

    Нови Сад

    78

    похвала

    10

    Костадиновић Филип

    ОШ „Жарко Зрењанин“

    Нови Сад

    75

    похвала

    ЧЕТВРТИ РАЗРЕД

    1

    Покрић Филип

    ОШ „Јован Поповић“

    Нови Сад

    90

    III награда

    2

    Планинчић Сандра

    ОШ „Мирослав Антић“

    Футог

    83

    похвала

    3

    Пековић Миона

    ОШ „Петефи Шандор“

    Нови Сад

    80

    похвала

    4

    Петковић Лука

    ОШ „Прва војв. бригада“

    Нови Сад

    77

    похвала

    5

    Ђурица Стефан

    ОШ „Петефи Шандор“

    Нови Сад

    76

    похвала

    ПЕТИ РАЗРЕД

    1

    Тепавчевић Павле

    ОШ „Прва војв. бригада“

    Нови Сад

    95

    II награда

    2

    Суботић Антоније

    ОШ „Доситеј Обрадовић „

    Ириг

    91

    III награда

    3

    Рајак Виктор

    ОШ „Мирослав Антић“

    Футог

    88

    похвала

    4

    Мујановић Никола

    ОШ „Жарко Зрењанин“

    Нови Сад

    87

    похвала

    5

    Барјактаровић Бојан

    ОШ „Петефи Шандор“

    Нови Сад

    87

    похвала

    6

    Станимировић Милош

    ОШ „Мирослав Антић“

    Футог

    81

    похвала

    7

    Апостоловић Срђан

    ОШ „Жарко Зрењанин“

    Нови Сад

    80

    похвала

    8

    Суботић Ирина

    ОШ „Доситеј Обрадовић „

    Ириг

    78

    похвала

    9

    Васић Филип

    ОШ „Јован Поповић“

    Нови Сад

    78

    похвала

    ШЕСТИ РАЗРЕД

    1

    Галић Лазар

    ОШ „Мирослав Антић“

    Футог

    91

    III награда

    2

    Томашевић Давид

    ОШ „Петефи Шандор“

    Нови Сад

    90

    III награда

    3

    Мошо Ренеа

    ОШ „Јован Поповић“

    Нови Сад

    87

    похвала

    4

    Пековић Манојло

    ОШ „Петефи Шандор“

    Нови Сад

    81

    похвала

    5

    Жигић Урош

    ОШ „Жарко Зрењанин“

    Нови Сад

    79

    похвала

    6

    Ковачевић Александар

    ОШ „Мирослав Антић“

    Футог

    78

    похвала

    7

    Мајкић Теодора

    ОШ „Славко Родић“

    Бачки Јарак

    76

    похвала

    8

    Полић Марко

    ОШ „Жарко Зрењанин“

    Нови Сад

    75

    похвала

    СЕДМИ РАЗРЕД

    1

    Бојанић Тамара

    ОШ „Васа Стајић“

    Нови Сад

    100

    I награда

    2

    Силађи Ева

    ОШ „Гимназија Јован Јовановић Змај“

    Нови Сад

    96

    II награда

    ОСМИ РАЗРЕД

    1

    Шаршански Алекса

    ОШ „Здравко Челар“

    Челарево

    78

    похвала