• УПИС УЧЕНИКА У АМШ ЗА ШКОЛСКУ 2020/21.ГОДИНУ

У АРХИМЕДЕСОВУ МАТЕМАТИЧКУ ШКОЛУ

биће организован од 14.9.2020. године до 18.9.2020. године

у ОШ „Петефи Шандор”, Боре Продановића 15а, Нови Сад,

у времену од 17 до 20 часова.

НАСТАВА ЗА УЧЕНИКЕ ОД 2. ДО 8. РАЗРЕДА ПОЧИЊЕ У СУБОТУ,

26.9.2020. ГОДИНЕ, ПО ДОГОВОРЕНОМ РАСПОРЕДУ.

ЗА УЧЕНИКЕ 1. РАЗРЕДА НАСТАВА ЋЕ ПОЧЕТИ 7. НОВЕМБРА 2020. ГОДИНЕ.

Поштовани родитељи,

Да бисте нам олакшали упис ученика и учинили га безбедним, МОЛИМО  ВАС да се придржавате следећих препорука:

• Пре него што одлучите да упишете дете у Архимедесову математичку школу ПАЖЉИВО ПРОЧИТАЈТЕ УСЛОВЕ ПО КОЈИМА ШКОЛА ФУНКЦИОНИШЕ. Упутства су објављена на нашем сајту, а налазе се и на полеђини пријаве коју потписујете.
    • Подсећамо Вас да на упис дођете уз поштовање свих препоручених епидемиолошких мера (маска, рукавице и прописана физичка дистанца).
    • На упис донесите читко попуњену и потписану пријаву и сагласност.

Формуларе можете преузети са нашег сајта, или у холу школе (за време уписа).

На пријави треба обавезно заокружити једну од понуђених смена.

Избор смене је могућ само док се група не попуни.

Ученик који приликом уписа не одабере смену биће распоређен у групу која није попуњена.

• Упис ученика обавите обавезно у предвиђеном року, како бисмо на време имали прави увид у број уписаних ученика и распоредили их у групе у складу са ситуацијом.
    • На наставу не могу долазити ученици који нису уписани, нити се могу уписивати за време трајања наставе.
    • Пријаве путем телефона су могуће само у изузетним ситуацијама (за ученике чије је пребивалиште ван територије Општине Нови Сад) и то у договореним терминима за упис.
    • Сви ови услови важе и за ученике који су већ похађали АМШ и желе да се упишу у наредни разред.
    • Велико интересовање ученика за нашу школу и њихове жеље да одабрани термин прилагоде и другим активностима тешко је ускладити са организационим и техничким могућностима школе. Због тога могу настати два проблема:

(1) немогућност да упишемо све ученике који то желе;

(2) тешкоће у равномерном распоређивању ученика у групе.

• Приликом формирања група предност ће имати ученици:
      • који се први упишу;
      • чији су се родитељи придржавали правила по којима функционише наша школа.

**********

Овде можете преузети документацију за упис:

за ученике од II до VIII разреда

Пријава и правила за родитеље                                      Уплатница и подсетник за родитеље

за ученике I разреда

Пријава и правила за родитеље                                    Уплатница и подсетник за родитеље

за све ученике

Сагласност родитеља                               Уговор о донаторству